Niech żyje bal!

W piątek, 7 czerwca, odbył się długo oczekiwany przez naszą młodzież z klasy 8a – Bal Ósmoklasisty. Grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie byli tym razem gośćmi lokalnej restauracji „Tęczowa”. Zgodnie z tradycją SP1, bal został zainaugurowany narodowym tańcem – polonezem, do którego choreografię przygotowała pani Katarzyna Zając, a ósmoklasiści wykonali go perfekcyjnie. W trakcie imprezy wszyscy uczestnicy mogli też obejrzeć specjalnie przygotowaną prezentację, dokumentującą życie całej klasy oraz wysłuchać kilku słów od przyszłych absolwentów lubańskiej Jedynki i pani Dyrektor Beaty Myśliwiec. Wspaniała atmosfera towarzyszyła uczniom przez cały wieczór. Tańcom nie było końca. Wszyscy doskonale się bawili. Było to zatem niezapomniane wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci, zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Podsumowując, Bal Ósmoklasisty w SP1 nie tylko celebrował zakończenie jednego rozdziału w życiu uczniów, ale również otwierał przed nimi nowe możliwości oraz wyzwania, które niosą ze sobą dalsze etapy edukacji. Serdeczne podziękowania dla rodziców naszej młodzieży za przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.

Wychowawczynią klasy 8a jest pani Sylwia Matusiak – nauczycielka języka angielskiego.

MLe