XXX Regionalny Przegląd Piosenki „Nieprzetartego Szlaku i Zespołów Artystycznych Szkół Specjalnych. 

23 maja klasa 2a i 2c wraz z opiekunami, miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu- XXX Regionalnym Przeglądzie Piosenki „Nieprzetartego Szlaku i Zespołów Artystycznych Szkół Specjalnych. Przegląd odbył się w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu, a jego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Lubaniu. Uczestnicy przeglądu zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, taneczne i teatralne. Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami, co dodawało występującym odwagi i pewności siebie. Jubileuszowa edycja tego wydarzenia potwierdziła, jak ważne są takie inicjatywy, promujące integrację, twórczość i radość wspólnego spędzania czasu. Dla uczniów klas 2a i 2c była to niezapomniana lekcja tolerancji, współpracy i wrażliwości na potrzeby innych.

JM