Sukcesy wokalne dziewcząt z Jedynki

Dnia 9 maja, w SP1 w Olszynie, odbył się finał V Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Rozśpiewane uczennice naszej szkoły zaprezentowały swoje muzyczne oraz wokalne talenty. Ponadto udowodniły, że języki obce nie są im „obce”, a śpiew to ich wielka pasja. Jury nie miało łatwego zadania, bo poziom był wysoki i wyrównany. Bardzo miło nam ogłosić, że laureatkami tegorocznej edycji konkursu zostały także dziewczęta z lubańskiej Jedynki. W kategorii kl. 7-8: I miejsce zajęła Anita Rybak (7b), która otrzymała statuetkę „Złotej nutki” za wykonanie utworu „Girl in New York” Nessy Barret. Natomiast w kategorii kl. 4-6: II miejsce przypadło Gabrieli Podkowicz (4c) za zaprezentowanie piosenki „Little Red Riding Hood” Amandy Seyfried. Wyróżnienie otrzymała również Kaja Zakrzewska (4c) za zaśpiewanie „Dance Monkey” Tones and I. Dziewczęta – serdecznie gratulujemy! Dziękujemy Wam za: zaangażowanie, wysiłek, pomysłowość oraz piękne występy. Wielkie brawa!

Osobami przygotowującymi nasze uczennice do konkursu były panie: Izabela Najman-Mowczko i Sylwia Matusiak – nauczycielki języka angielskiego.

MLe