MAMY TO! WICEMISTRZYNIE STREFY Z SP1!

Dnia 8 maja, w naszej szkole, odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej dziewcząt klas I-VI – w kategorii Igrzysk Dzieci. W zawodach uczestniczyły reprezentacje czterech placówek: SP1 Bolesławiec, SP Mirsk, SP Osiek Łużycki i SP1 Lubań. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Każde spotkanie trwało zaś 2×10 min. Nasz zespół – po zaciętych meczach – najpierw zremisował 1:1 z SP Osiek Łużycki, by następnie pechowo przegrać 0:3 z SP Bolesławiec. W ostatnim spotkaniu, którego stawką było II miejsce w zawodach, już pewnie pokonał 3:0 rówieśniczki z Mirska. Tym samym team lubańskiej Jedynki został wicemistrzem strefy jeleniogórskiej!

Serdecznie gratulujemy zajęcia drugiego miejsca w strefie i dziękujemy za waleczną oraz ambitną grę do samego końca. 

Skład drużyny: Amelia Bogusz, Julia Janicka, Aleksandra Rosa, Michalina Nowicka, Lena Kownacka, Magdalena Szeremeta, Hanna Pasiak, Julia Krawczyk, Nikola Trojnar, Agata Łamasz, Vanessa Grześków. 

Opiekunem zespołu był pan Marcin Ludward – nauczyciel wychowania fizycznego. 

MLe