Zabawa karnawałowa, czyli tak się bawi Jedynka!

We wtorek, 6 lutego, w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się długo oczekiwana zabawa karnawałowa. Wystrój wnętrza, na tę specjalną okazję, odmienił diametralnie to pomieszczenie. Wszystkie dekoracje zostały bowiem przygotowane z wielkim sercem i zaangażowaniem. Właśnie w tym niecodziennym anturażu, uczniowie SP1 podzieleni na dwie tury, tj. kl. I-IV i V-VIII, bawili się we własnym gronie pod okiem nauczycieli. W rytmie różnych przebojów muzycznych, tańcom nie było końca. Skoczne melodie powodowały, że nogi same rwały się na parkiet. Dziewczęta i chłopcy ze wszystkich klas byli zadowoleni z możliwości zabawy w szkole. Należy dodać, że nasi uczniowie wykazali się także dużą dozą kreatywności, przygotowując piękne stroje i przebierając się za różne współczesne osoby oraz postacie ze świata popkultury. Niesamowite maski oraz różnorodne, kolorowe przebrania powodowały, że niektórych trudno było rozpoznać na pierwszy rzut oka. Ponadto Samorząd Uczniowski świetnie umilał czas zabawy, oferując smakołyki: popcorn czy napoje. Wszystko było smaczne i rozchwytywane przez dzieciaki. Podsumowanie naszej imprezy szkolnej można zawrzeć w słowach – było głośno, radośnie, tanecznie, a także wiele się działo, aż czasu było na to stanowczo za mało… Bardzo dziękujemy wszystkim za: liczny udział i wspaniałą zabawę, która z pewnością nie była ostatnią w tym roku szkolnym. 

Zabawę karnawałową zorganizował Samorząd Uczniowski z panią Agnieszką Janicką na czele. Ponadto pomagali: pani Dorota Herdzik, pani Beata Kazan, uczniowie kl. 7a oraz nasi nieocenieni pracownicy obsługi. Wszystkim tym osobom bardzo serdecznie dziękujemy! Wielkie brawa dla Was!

MLe