Angielski dublet w konkursie PCE!

Znamy już rozstrzygnięcia „XII Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego klas 7-8 Szkół Podstawowych”. Uczestnikami tegorocznych, trzystopniowych zmagań byli uczniowie z powiatu lubańskiego – laureaci eliminacji szkolnych i powiatowych, które zrealizowano w ramach zadań Pracowni Wspierania Uzdolnień przy Zespole PCE w Lubaniu. Miło nam poinformować, że w finale konkursu, który odbył się 30 stycznia, uczniowie lubańskiej „Jedynki” Vanessa Wołoszyn (kl. 8a) i Kacper Bzdęga (kl. 7d) znaleźli się w gronie tych, którzy zdobyli zaszczytne tytuły Laureatów. Oboje, przygotowani przez panią Sylwię Matusiak – nauczycielkę języka angielskiego, wykazali się imponującą wiedzą językową. Ostatecznie zajęli zaś zacne 1. (Vanessa) oraz 2. (Kacper) miejsce w finale, uzyskując tytuły Laureatów prestiżowego konkursu powiatowego. Serdecznie gratulujemy znakomitych wyników, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania zainteresowań językowych.

MLe