Kolejne zwycięstwo dziewcząt z klas szóstych

Dnia 12 marca 2026 roku w hali MOSiR-u odbył się finał powiatowy w mini piłce siatkowej dziewcząt klas szóstych – czwórki siatkarskie. Do zawodów przystąpiło sześć drużyn. Nasze dziewczęta w grupie rywalizowały z SP Pisarzowice i SP Świeradów Zdrój. W obu meczach wyszły zwycięsko, co dało im awans do półfinału, gdzie rozegrały kolejny mecz zwycięski z SP Olszyną. W finale zmierzyły się z SP 4 Lubań. Po zaciętym spotkaniu dziewczęta z SP 1 Lubań wygrały 2:1.

 Jako mistrzynie powiatu awansowały do finału strefy jeleniogórskiej. Zawody odbędą się 25 marca 2026 roku w Janowicach Wielkich. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład drużyny:

Alicja Kicuła, Kaja Zakrzewska, Vanessa Grześków, Zuzanna Procharska, Antonina Stodolnik, Martyna Sołtysiak, Emilia Sołtysiak, Anna Kładoczna, Zuzanna Bańka, Mariia Kovalova.