Zdobyliśmy cenne doświadczenie…

23 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, odbyły się Igrzyska Dzieci w minipiłce siatkowej klas czwartych – dwójki siatkarskie dziewcząt i chłopców w ramach strefy jeleniogórskiej. W zawodach uczestniczyło siedem zespołów żeńskich oraz sześć męskich. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Po zaciętych meczach, a także przy braku odrobiny szczęścia, nasi reprezentanci zajęli miejsca: V (chłopcy) i VI (dziewczęta). Wygrały zaś zespoły wśród dziewcząt – Szkoła Podstawowa z Janowic Wielkich, a wśród chłopców – Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry. Gratulujemy oraz dziękujemy za godne reprezentowanie naszej placówki!

Skład dziewcząt: Zuzanna Kalinik, Kaja Zakrzewska, Vanessa Grześków, Martyna Sołtysiak, Antonina Stodolnik.

Skład chłopców: Mateusz Krężel, Mateusz Balicki, Tymoteusz Czerwieńczak, David Szczepan, Leon Kieryluk.

Opiekunem obu drużyn był pan Mariusz Król – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe