Sukcesy językowe SP1! 

Właśnie zakończył się powiatowy projekt edukacyjny „Poliglota w krainie języków” dla szkół podstawowych, którego organizatorem był Zespół PCE w Lubaniu. Od października 2023 do marca br. wzięli w nim udział nasi uczniowie z klas III-VI z języka niemieckiego. W ciągu sześciu miesięcy mieli do wykonania po 3 zadania o różnej skali trudności w każdej grupie wiekowej. Ostatnim z nich, a zarazem finałem projektu, był quiz językowy, i tak: w kategorii klas III-IV (1. miejsce wywalczył Oliver Skowronek, kl. 4b; nauczyciel przygotowujący: p. Agnieszka Janicka); natomiast w kategorii klas V-VI (1. miejsce zajęła Hanna Pasiak, kl. 6b; nauczyciel przygotowujący: p. Aleksandra Kalinowska). Gratulujemy Wam uzyskania świetnych wyników i życzymy powodzenia w przyszłych zmaganiach językowych!

MLe