Sukces SP1 w piłce koszykowej dziewcząt!

W czwartek, 1 lutego, w tutejszej hali MOSiR odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt (Igrzyska Dzieci). Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje sześciu szkół podstawowych z: Kościelnika, Lubania (Jedynka i Dwójka), Pisarzowic, Olszyny (Trójka) oraz Świeradowa Zdroju. Poziom sportowy drużyn był wyrównany, ale tym razem bezkonkurencyjny okazał się zespół SP3 Olszyna. Natomiast nasze dziewczęta ostatecznie zdobyły III miejsce w powiecie lubańskim. Gratulujemy bardzo dobrego wyniku i skutecznej gry naszym zawodniczkom! Brawo!

Skład drużyny: Vanessa Grześków, Aleksandra Juźwicka, Aleksandra Rosa, Jagoda Kossowska, Agata Łamasz, Julia Olszewska, Maja Kliszcz, Hanna Pasiak, Vanessa Żmuda, Carmen Szuba, Emilia Walaszczyk, Wiktoria Markowska.

Opiekunem zespołu był pan Piotr Barański – nauczyciel wychowania fizycznego. 

MLe