Dnia 12 grudnia 2012 r. nasi uczniowie na zaproszenie p. Dyrektor ZSP im. M. Konopnickiej w Biedrzychowicach, uczestniczyli w „Świątecznych Warsztatach Rękodzielniczych”.
    Uczennice klasy I B i I C mogły zapoznać się z prostymi technikami wykonania ozdób Bożonarodzeniowych. Pod okiem p. Anny Cwaliny wykonaliśmy stroiki z siana, choinki z makaronu i szyszek oraz bardzo pracochłonne bombki z papieru. Naszymi nauczycielami byli również bardzo sympatyczni uczniowie ZSP w Biedrzychowicach. Wzięliśmy  udział w konkursie na najoryginalniejszy łańcuch choinkowy i zdobyliśmy pierwsze miejsce. Otrzymaliśmy dyplom oraz świąteczny prezent dla grupy.

Dodatkową niespodzianką był smaczny poczęstunek wykonany i podany  przez uczniów szkoły. Mogliśmy też zobaczyć jak wygląda nauka w salach pałacowych. Tam gdzie kiedyś miała sypialnię księżna, teraz odbywają się zajęcia lekcyjne.

Zwiedziliśmy budynek szkoły, poznaliśmy trochę historii, nauczyliśmy się wykonywać piękne i proste ozdoby świąteczne.

Dziękujemy za mile spędzony czas i życzymy wszystkim pracownikom i uczniom ZSP im. M. Konopnickiej w Biedrzychowicach wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Kilka zdjęć z tej aktrakcji: