aktualności
dyrekcja
nauczyciele
samorząd
sztandar i hymn
dla rodziców
rada rodziców
budynek szkoły
położenie
sport
kółka pozalekcyjne
biblioteka
pedagog
psycholog
linkownia

napisz do nas

Gimnazjum nr 2 
im. Mikołaja Kopernika 
ul. Adama Mickiewicza 1
59-800 Lubań 
tel./fax (0 75) 722 28 85
tel.  (0 75) 722 30 39
tel. (0 75) 646 55 90
e-mail gim2lub@pro.onet.pl

 

     Dnia 12 grudnia 2012 r. nasi uczniowie na zaproszenie p. Dyrektor ZSP im. M. Konopnickiej w Biedrzychowicach, uczestniczyli w „Świątecznych Warsztatach Rękodzielniczych”.
    Uczennice klasy I B i I C mogły zapoznać się z prostymi technikami wykonania ozdób Bożonarodzeniowych. Pod okiem p. Anny Cwaliny wykonaliśmy stroiki z siana, choinki z makaronu i szyszek oraz bardzo pracochłonne bombki z papieru. Naszymi nauczycielami byli również bardzo sympatyczni uczniowie ZSP w Biedrzychowicach. Wzięliśmy  udział w konkursie na najoryginalniejszy łańcuch choinkowy i zdobyliśmy pierwsze miejsce. Otrzymaliśmy dyplom oraz świąteczny prezent dla grupy.

     Dodatkową niespodzianką był smaczny poczęstunek wykonany i podany  przez uczniów szkoły. Mogliśmy też zobaczyć jak wygląda nauka w salach pałacowych. Tam gdzie kiedyś miała sypialnię księżna, teraz odbywają się zajęcia lekcyjne.

     Zwiedziliśmy budynek szkoły, poznaliśmy trochę historii, nauczyliśmy się wykonywać piękne i proste ozdoby świąteczne.

     Dziękujemy za mile spędzony czas i życzymy wszystkim pracownikom i uczniom ZSP im. M. Konopnickiej w Biedrzychowicach wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Kilka zdjęć z tej aktrakcji:

Link

 
 

 Copyright © 2005 Adam N