Gala laureatów  konkursów powiatowych– zwycięzcy z Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Lubaniu

Dnia 4 czerwca 2012 roku w siedzibie szkoły muzycznej odbyła się gala laureatów konkursów organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu. W gali wzięli udział uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami.

W  Powiatowym Konkursie Geograficznym I  miejsca zdobyli Miłosz Segedyn z kl. I b, Wiktor Paturej z kl. II a i  Mateusz Czerepowicki z kl. III b, opiekun: p. A. Jastrzębska.

W   Konkursie Biologicznym I miejsce zajął Miłosz Segedyn z kl. I b, opiekun: p. J. Fudala , II miejsce dla Maksymiliana Biernata z kl. II a, opiekun: p. J. Bieza-Waśniewska.

W   Konkursie Recytatorskim III miejsce dla Wojciecha Iwińskiego z kl. II b, opiekun: p. A. Szwabowicz.

W Konkursie Chemicznym " Mistrz stechiometrii" II miejsce zajął Dariusz Łozdowski z kl. IIIc , opiekun p. Monika Kuzdrowska.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Mikołaj Kopernik