Roziskrzona choinka, ułożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd wzbogacają nas w przeżycia, do których zawsze będziemy chętnie wracać we wspomnieniach do 13.12.12

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, jedne z najbardziej lubianych, rodzinnych i ciepłych świąt. Tradycją naszej szkoły jest uroczystość, spotkanie bożonarodzeniowe, na które 13 grudnia br. zaprosiliśmy szanownych gości: władze samorządowe, rodziców, dyrekcję, nauczycieli, nie zabrakło także nas – uczniów.

My w ten  wieczór chcieliśmy  wykorzystać chwilę, by zatrzymać się i przygotować do Świąt, zbudować tę specyficzną , magiczną atmosferę. Roziskrzona choinka, ułożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd wzbogacają nas w przeżycia, do których zawsze będziemy chętnie wracać we wspomnieniach. Członkowie  koła teatralnego i szkolnego chóru przygotowali Jasełka, w czasie których i na poważnie i na wesoło przedstawili historię związaną z Bożym Narodzeniem. Do śpiewu kolęd zaprosiliśmy wszystkich gości, którzy chętnie podjęli wyzwanie. W miłej atmosferze i przy  słodkim poczęstunku spędziliśmy ten przedświąteczny czas, życząc sobie na koniec   Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia z jasełek:

Link1