Gala Biznesu

Nasza szkoła wzięła udział w projekcie edukacyjnym UNICEF – „BiznesKlasa UNICEF”, w ramach którego zdobywaliśmy wiedzę na temat sytuacji dzieci w najbiedniejszych krajach świata oraz tego jak można im pomóc prowadząc skuteczną pomoc humanitarną. Chcąc zmienić tę złą sytuację dzieci, zorganizowaliśmy w naszej szkole Galę Biznesu na Rzecz Dzieci. Zaproszonym gościom, 21 lutego, zaprezentowaliśmy problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy najbiedniejszych krajów świata. Podczas Gali zaprezentowaliśmy propozycje skutecznej pomocy humanitarnej organizowanej przez UNICEF. Zaproszeni goście wsparli finansowo działania UNICEF przekazując darowiznę na ratowanie życia dzieci w kwocie 704 złotych. Dziękujemy bardzo.

Raport z realizacji projektu ukazał się na stronie UNICEF-u, oto link

Mikołaj Kopernik