„Przyrodnicze sukcesy dwójkowych gimnazjalistów”

„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” – patrząc na sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów możemy nie martwić się o los naszego środowiska. Trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Dębicka z klasy I c, Kinga Paturej z klasy II a oraz Miłosz Segedyn z klasy III b, wzięła udział w konkursie organizowanym przez RCEE w Lubaniu „ Czy znasz dobre rady na odpady?” Uczniowie musieli wykazać się wiedzą m. in. na temat segregacji odpadów. Wspólnie wywalczyli pierwsze miejsce w kategorii gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.
Nie ochłonęliśmy jeszcze po tym sukcesie, a już dotarła do nas kolejna wiadomość o zajęciu trzeciego miejsca w konkursie „W królestwie grzybów”. Tym razem naszą szkołę reprezentowali : Kornelia Minkiewicz z klasy Ia oraz tak jak w poprzednim konkursie Kinga Paturej i Miłosz Segedyn. Serdecznie gratulujemy.