Marzec Miesiącem
   Kultury

Tradycyjnie akcja ,,Marzec Miesiącem Kultury’’ zaangażowała wielu uczniów naszej szkoły. Odbyły się m.in. konkursy: na najlepszego geografa , ,,5 lat w UE’’, na najpiękniejszy wiersz, na piosenkę o Lubaniu, na prezentację multimedialną , konkurs o krajach niemieckojęzycznych, konkurs plastyczny ,, Makieta Kościoła romańskiego’’, konkurs na plakat. Przeprowadzono pokaz ciekawych doświadczeń,  inscenizację w języku angielskim, pokaz tańca towarzyskiego, prezentację o zawodoznawstwie, spotkanie ,,Cała Polska czyta dzieciom’’, spotkanie poświęcone  4. rocznicy śmierci Papieża-Polaka, 23 marca ogłoszony został dniem języków obcych.
           Społeczność naszej szkoły chętnie przystępuje do takich akcji kulturalnych, zatem warto podtrzymywać dobre tradycje szkoły.