Wernisaż z pasją.

Aktywność artystyczna jest niezwykle ważna w edukacji każdego dziecka. Jak sprawić, by przyniosła korzyści? Jest wiele sposobów. Tym razem postanowiliśmy zmotywować uczniów do stworzenia swojego portfolio prac plastycznych, a następnie… zorganizowaliśmy ich wystawę. Okazuje się, że mamy niezwykle uzdolnione uczennice, które chciały zaprezentować swoje pasje całej społeczności szkolnej. Wspierając zainteresowania naszych dziewcząt, zorganizowaliśmy wystawę prac. Małgorzata Kulej z kl. 5b oraz Blanka Dolińska z 5c zaprezentowały piękne oraz oryginalne rysunki, a podczas przerw wszystkim zainteresowanym opowiadały o swojej pasji. Dzięki temu zwiedzający dowiedzieli się, co w czasach Internetu i mnogości wielu bodźców, inspiruje młode artystki do rozwijania ich pasji. Gratulujemy odwagi! Cieszymy się z tak dużego zainteresowania odbiorców!

I.S.