Nagrodzeni z SP1

W czwartek (12 października) z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w Sali Lustrzanej tutejszego MDK, odbyła się uroczystość wręczenia dorocznych nagród za osiągnięcie wybitnych rezultatów w pracy dydaktyczno-wychowawczej w roku szkolnym 2022/2023 oraz za osiągnięcia w pracy zawodowej. Pani Beata Myśliwiec, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu,  została doceniona  nagrodą, którą wręczył  Burmistrz Miasta Lubań p. Arkadiusz Słowiński oraz zastępca burmistrza p. Mateusz Zajdel. Wśród nagrodzonych znaleźli  się także pracownicy SP1 w Lubaniu. Wyróżnione osoby, które zostały wskazane przez Radę Pedagogiczną Jedynki, to: nauczyciele – p. Agnieszka Stępak-Cybulska (wicedyrektor szkoły), p. Elżbieta Chilińska, p. Agata Dudkiewicz, p. Marcin Ludward oraz pracownik administracji – p. Anna Tchórz. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych.

MLe