Udział SP1 w uroczystości na „Kartingach”

W dniu 28 września delegacja lubańskiej Jedynki, z paniami: Beatą Myśliwiec – dyrektor szkoły i Agnieszką Stępak-Cybulską – wicedyrektor szkoły, udała się na oficjalne, miejskie uroczystości nadania imienia Wiesława Wajcfelta kompleksowi sportowo-rekreacyjnemu (potocznie nazywanemu Kartingami). Uczniowie klas 2abc, 3abc, 7ab wraz z wychowawcami byli świadkami wydarzenia, w trakcie którego poznaliśmy sylwetkę patrona i obejrzeliśmy dynamiczny biało-czerwony pokaz z flagami w wykonaniu drugoklasistów pod kierunkiem pani Joanny Czerwiec. Następnie odbyło się odsłonięcie pamiątkowej tablicy. Na zakończenie imprezy miał miejsce barwny, sportowy korowód wokół bieżni wszystkich uczestników uroczystości. Było słonecznie, głośno, radośnie oraz barwnie.

MLe