Mamy to! Piłkarki SP1 najlepsze w powiecie!

W czwartek, 5 października, w Pisarzowicach odbył się finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt – w kategorii Igrzysk Dzieci. W zawodach udział wzięły cztery zespoły: SP nr 2 w Lubaniu, SP w Pisarzowicach, SP ze Świeradowa Zdroju oraz lubańska Jedynka. Nasze dziewczęta rozpoczęły turniej od wygranej ze Świeradowem (2:0), by następnie bezbramkowo zremisować z SP2 w Lubaniu, a w ostatnim meczu pokonały rówieśniczki z Pisarzowic (znów 2:0). Tym samym zostały mistrzyniami powiatu w piłce nożnej! Dzięki temu, w kwietniu 2024 r., będą walczyły w zawodach o mistrzostwo strefy jeleniogórskiej. 

Gratulujemy wyśmienitego wyniku i skutecznej gry naszym zawodniczkom! Wielkie brawa dla Was!

Skład drużyny: Magdalena Szeremeta, Amelia Bogusz, Julia Janicka, Hanna Pasiak, Aleksandra Rosa, Wiktoria Konopnicka, Julia Krawczyk, Agata Łamasz, Nikola Trojnar, Pola Jóźwiak. 

Opiekunem drużyny był pan Marcin Ludward – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe