Dzień pełen zabawy w Majaland!

W czwartek, 27 września, miała miejsce szkolna wycieczka integracyjna uczniów z kl. 7a i 7b. Młodzież lubańskiej Jedynki, wraz z opiekunami: p. Marcinem Ludwardem, p. Mariuszem Królem, p. Martą Mizgier i p. Marcinem Lewandowskim, udała się do parku rozrywki Majaland w Kownatach (w województwie lubuskim). Ten magiczny świat został zbudowany wokół postaci Wickie Wikinga, Heidi, Pszczółki Mai i jej przyjaciół. Czekała tam na nas również wielka rozrywka, wspaniała przygoda oraz wiele niesamowitych chwil. Wszystkie tematyczne atrakcje wewnętrzne i zewnętrzne gwarantowały dobrą zabawę niezależnie od pogody. Począwszy od drewnianej kolejki górskiej „Wilkołak” i rollercoastera „Totem Wikingów”, a skończywszy na locie do nieba ze „Szkołą Latania”. Dreszcz emocji, niesamowite widoki i ta nieziemska prędkość! Przeżyliśmy, i z przyjemnością odkrywaliśmy, piękne atrakcje w zabawowej atmosferze.

MLe