SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

Corocznie, we wrześniu, ma miejsce finał ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna (już 30.) edycja odbyła się pod hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi”. W dniach 19-21 bm. społeczność lubańskiej Jedynki t wzięła udział w tej ekologicznej akcji. Uczniowie pod opieką nauczycieli posprzątali Park „Kamienna Góra” i okolice szkoły, m.in. miejskie skwery. Teraz zapraszamy wszystkich na spacery po tych urokliwych miejscach. Worki oraz rękawice otrzymaliśmy z RCEE w Lubaniu. Należy wspomnieć, że akcja przebiegła sprawnie, a nasza młodzież wykonała ważną i pożyteczną robotę dla środowiska oraz samych siebie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w przebieg inicjatywy „Sprzątanie Świata” w naszej szkole.

MLe