Wspaniałe aktywności na świetlicy!

Czas na ostatnie, wspólne chwile w szkole! Dzieci już odliczają dni do wakacji i wykorzystują każdą okazję, aby spędzić czas razem na świetlicy. 

Nasze popołudnia urozmaicamy piknikami z pysznymi słodkościami. Pomimo nieprzyjaznej aury tego dnia, nie przeszkodziło nam to w cieszeniu się pysznymi smakołykami i świetnej zabawie w sali świetlicowej! Dzieci stworzyły piękne obrazy, przedstawiające łodzie, którymi będą miały okazję zwiedzać świat podczas wakacyjnych podróży. Wycinanie i klejenie było prawdziwą ucztą dla zmysłów oraz okazją do wyobraźni, której nie brakuje naszym, młodym artystom! Oczywiście, nie zapominamy o aktywnościach na świeżym powietrzu! Wyjścia na podwórko, bieganie czy skakanie zwieńczane są wspólnymi grami integracyjnymi. Śmiech wesołych dzieci stale rozbrzmiewał na szkolnym dziedzińcu. To było niesamowicie radosne oraz pełne energii popołudnie! Cieszymy się, widząc te uśmiechy na twarzach naszych uczniów. Przypomina nam, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu i robienie rzeczy, które sprawiają nam radość. Przygotowujemy się już do zasłużonych wakacji, ale te ostatnie chwile w szkole są niezapomniane! 

MLe, AJK