Ósmoklasista na podium międzyszkolnego konkursu językowego!

Dnia 13 czerwca, w ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu, odbyły się konkursy języka angielskiego i niemieckiego dla uczniów kl. 8 szkół podstawowych (edycja 2022/23). Wzięli w nich udział reprezentanci: Smolnika oraz lubańskich placówek – Czwórki, Dwójki i Jedynki. Zadania konkursowe sprawdzały znajomość struktur leksykalno-gramatycznych w obu językach obcych. Uczestnicy udzielali zaś odpowiedzi na 50 pytań na platformie edukacyjnej Kahoot. Miło nam poinformować, że III miejsce – w kategorii język angielski – zajął nasz uczeń Borys Tarasiewicz (z kl. 8d). Gratulujemy sukcesu w rywalizacji międzyszkolnej i życzymy powodzenia w kolejnych łamigłówkach językowych.

Nauczycielem przygotowującym do konkursu była p. Sylwia Matusiak – nauczycielka języka angielskiego.

MLe