„Niech żyje bal…”

Tradycją naszej szkoły stało się to, że w czerwcu ósmoklasiści mają swój bal. Nie inaczej było – i w tym roku szkolnym. W środę, 7 czerwca, uczniowie z kl. 8abcd, rodzice oraz pracownicy szkoły zebrali się w lubańskiej restauracji „Maridos”, aby bawić się, świętując w ten sposób ukończenie nauki przez tegorocznych absolwentów. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego programu artystycznego przygotowanego pod okiem p. Doroty Herdzik, wychowawczyni kl. 8b. Następnie głos zabrała p. Dyrektor Beata Myśliwiec, która oficjalnie rozpoczęła czas zabawy. Niezwykłą inauguracją balu był pięknie odtańczony polonez, który absolwentom pomogła przygotować p. Katarzyna Zając. Później młodzież bawiła się przy dźwiękach ulubionej przez siebie muzyki. DJ (i wodzirej w jednej osobie) zachęcał także do wielu ciekawych zabaw, które aranżował, a ósmoklasiści niezależnie od swoich umiejętności, świetnie się bawili.

Bardzo duże podziękowania należą się Rodzicom naszych ósmoklasistów, bo to właśnie oni byli organizatorami tej wspaniałej uroczystości, którą na pewno wszyscy zapamiętamy i długo będziemy wspominali. Dziękujemy również za ciepłe słowa, które w imieniu rodziców przekazała Pani Aneta Dembowa : „Z tego miejsca w imieniu wszystkich rodziców klas 8 pragnę podziękować Szanownej Dyrekcji i Wam Drodzy Nauczyciele za 8 lat ciężkiej pracy z naszymi pociechami. Za Waszą nieocenioną pracę, dzięki której nasze dzieci mogą iść przez życie z podniesioną głową, wiedząc, że mają solidne podstawy , na których mogą zbudować swoją przyszłość. Dziękujemy za te lata, za poświęcony czas, zaangażowanie, wytrwałość a przede wszystkim cierpliwość. Za wszystkie starania wkładane w wychowanie i edukację. Jesteście nie tylko nauczycielami, ale przewodnikami wiedzy, a także dobrymi duchami, które pokazują drogę do życia, wartości i marzeń. Dzięki Wam nasze dzieci będą mogły podążać własnymi ścieżkami życiowymi kierując się zasadami uczciwości, godności i wzajemnego szacunku. Niech te słowa będą dowodem naszej wdzięczności i szacunku jakim darzymy Was, drodzy pedagodzy.”

Serdecznie dziękujemy!

MLe, A.Sz.