Nawigacja w każdą pogodę!

Jesteśmy dumni z udziału lubańskiej Jedynki w pełnym cyklu badań i zajęć wychowawczo-profilaktycznych w ramach szkolnej inicjatywy „Nawigacja w każdą pogodę”. Właśnie otrzymaliśmy certyfikat, który potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnianie wskazówek dotyczących dbania o zdrowie psychiczne w sytuacjach kryzysowych. Ten niezwykle wartościowy projekt pozwolił naszym uczniom na zdobycie nieocenionej wiedzy oraz umiejętności, które pomogą im radzić sobie w trudnych chwilach. Dzięki programowi „Nawigacja w każdą pogodę” nauczyliśmy się, jak dbać o nasze zdrowie psychiczne w różnych sytuacjach. Podczas niego przeprowadziliśmy również wiele interesujących zajęć i warsztatów, które rozwijały naszą świadomość oraz umiejętności w obszarze zdrowia psychicznego. Co ważne, za pomocą „Nawigacji…”, nasi uczniowie zdobyli nowe narzędzia, a także strategie, które pomogą im w radzeniu sobie ze stresem, lękiem i trudnościami emocjonalnymi. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczestnictwa w tym programie. To nie tylko umocniło naszą społeczność szkolną, ale także pozwoliło nam podjąć ważne kroki w kierunku zdrowego oraz zrównoważonego rozwoju naszych uczniów. Dziękujemy też wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego projektu i wspierali nas w trakcie tej emocjonującej podróży poprzez różne sytuacje kryzysowe. Jesteśmy dumni z całej, naszej społeczności skupionej wokół lubańskiej Jedynki. Nie możemy się doczekać kolejnych możliwości rozwoju dla naszych uczniów! 

Koordynator projektu: Aleksandra Janik – psycholog szkolny.

MLe, AJK