Mamy 1. miejsce w „III Powiatowym Konkursie Matematycznym kl. 7-8”!

Mamy 1. miejsce w „III Powiatowym Konkursie Matematycznym kl. 7-8”!

Za nami kolejne zmagania matematyczne. W dniu 10 maja br. odbył się „III Powiatowy Konkurs Matematyczny kl. 7-8”. Konkurs stanowił cenne rozszerzenie programu nauczania, a także zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów powiatu lubańskiego. W tym roku, podczas etapu finałowego, naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. 8 d – Olga Miłowska – laureatka wcześniejszych eliminacji szkolnych. Ostatni akord konkursu to kolejne potwierdzenie potęgi naszej podopiecznej. Ósmoklasistka podjęła się rozwiązania zadań wymagających niezwykłego zaangażowania. Olga, przygotowana przez panią Agnieszkę Patron, znalazła się w gronie najlepszych matematyków w powiecie i właśnie z tego jesteśmy niezwykle dumni! Cieszy również to, że po raz kolejny zajęliśmy najlepsze miejsce w powiecie wśród klas starszych. Naszej uczennicy gratulujemy wspaniałego wyróżnienia! Mamy nadzieję, że matematyka będzie dla Olgi drogowskazem na drodze dalszej kariery uczniowskiej, a radość z sukcesów stanie się motywacją do osiągania jeszcze wyższych wyników.

I.S.