Wyjście do Szkoły Muzycznej I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu

„Muzyka wpływa na uszlachetnienie obyczajów”.

– Arystoteles

Dnia 16 maja 2023r. najmłodsi uczniowie lubańskiej „Jedynki” udali się do Szkoły Muzycznej I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu, by uczestniczyć w niezwykłej „muzycznej podróży”. A wszystko po to, by odkryć muzyczne tajemnice, przybliżyć sobie bogaty świat dźwięków oraz poznać instrumenty, na których można uczyć się grać w szkole muzycznej. Do muzycznego świata zabrali nas wychowankowie szkoły muzycznej i ich nauczyciele. Niezmiernie miło było zobaczyć wśród nich i naszych uczniów, którzy zaprezentowali swoje zdolności przed niemałą publicznością. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały utwory z różnych stron świata oraz muzyczne ciekawostki prowadzącej koncert.  Być może część z nich zechce zaprzyjaźnić się z muzyką na poważnie.  Koncert dostarczył wszystkim wielu pozytywnych przeżyć i zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci, a młodzi artyści  zaprezentowali się rewelacyjnie!

Dziękujemy za zaproszenie!

A.O.