Sukcesy językowe naszych uczniów w projekcie PCE!

Właśnie zakończył się powiatowy projekt edukacyjny „Poliglota w krainie języków” dla uczniów szkół podstawowych, którego organizatorem był Zespół PCE w Lubaniu. Od listopada 2022 do kwietnia br. wzięli w nim udział uczniowie klas I-VI z języków: angielskiego oraz niemieckiego. W ciągu sześciu miesięcy mieli do wykonania po 3 zadania o różnej skali trudności w każdej grupie wiekowej. Ostatnim z nich, a zarazem finałem projektu, był quiz językowy, i tak: w kategorii klas I-II (2. miejsce zajęła Julia Gaździcka, kl. 1b – język niemiecki, a 3. miejsce zdobył Antoni Bereziuk, kl. 1b – język niemiecki; nauczyciel przygotowujący: p. Aleksandra Kalinowska); zaś w kategorii klas III-IV (1. miejsce wywalczył Oliver Skowronek, kl. 3b – język niemiecki; nauczyciel przygotowujący: p. Agnieszka Janicka); natomiast w kategorii klas V-VI (2. miejsce zdobył Alan Mizgier, kl. 6a – język niemiecki, a 3. miejsce zajął Paweł Kiełdanowicz, kl. 6a – język niemiecki; nauczyciel przygotowujący: p. Agnieszka Janicka).

Gratulujemy Wam uzyskania świetnych wyników i życzymy powodzenia w przyszłych zmaganiach językowych!

MLe