WIOSNA W PEŁNI!

W świetlicy szkolnej uczniowie już zaczęli wiosenne aktywności. Zajęli się hortiterapią oraz sadzeniem wiosennych roślin, aby cieszyć się ich pięknem przez najbliższe tygodnie. Dzieci poznały także pierwsze oznaki wiosny i obserwowały, jak przyroda budzi się do życia. Nie mogło, oczywiście, zabraknąć tworzenia wiosennych plakatów i dekoracji, które wprowadzą radosny klimat w świetlicy. Nie zapominamy również o ptakach, które zaczynają wracać z cieplejszych krajów. Uczniowie będą mogli je obserwować i dowiedzieć się, jak im pomóc przetrwać kapryśną wiosnę. Jesteśmy pełni entuzjazmu i cieszymy się każdą chwilą spędzoną w naszej, wiosennej świetlicy.

Opiekunami świetlicy są panie: Anna Szatkowska (grupa I), Agata Gaździcka (gr. II), Magdalena Rębisz (gr. III) oraz Aleksandra Janik (gr. IV).

MLe