SZKOLNY DZIEŃ KOBIET W JEDYNCE

Dnia 8 marca chłopcy z Samorządu Uczniowskiego (tj. Paweł Łuczak, Kacper Grzegorczyk oraz Paweł Kiełdanowicz) nie zapomnieli o tym świeckim, ale nadal popularnym święcie. Najpierw przygotowali upominki oraz kartki z życzeniami dla wszystkich Pań, a także dziewczynek ze szkoły. Następnie męskie trio – przez cały dzień – roznosiło je po klasach, by sprawić wielką radość wszystkim przedstawicielkom płci pięknej. Należy wspomnieć, że nasza świetlica również uczciła ten szczególny dzień w roku. Otóż dzieci z grupy II, której opiekunem jest pani Agata Gaździcka, na swój sposób przeprowadziły obchody Dnia Kobiet. Każda dziewczynka otrzymała drobny upominek – ręcznie wykonanego kwiatka z lizakiem. Ponadto zostały złożone im życzenia. Odbyły się także zabawy w kole na dywanie i wykonano dużo pamiątkowych zdjęć w okolicznościowej fotobudce.

Opiekunem SU jest pani Agnieszka Janicka.

MLe