MAMY WICEMISTRZYNIE POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT!

Dnia 3 marca, w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbył finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt – w kategorii Igrzysk Dzieci. W zawodach uczestniczyły: SP Pisarzowice i SP1 Lubań. Mecz o mistrzostwo naszego rejonu był niezwykle zacięty. Ostatecznie, po emocjonującej i pasjonującej walce, zawodniczki lubańskiej Jedynki uległy przyjezdnym 0:2 w setach. Kolejność końcowa turnieju: 1. miejsce – SP Pisarzowice. 2. miejsce – SP nr 1 Lubań. 

Gratulujemy wicemistrzostwa i dziękujemy za ambitną grę do końca!

Skład reprezentancji naszej szkoły: Martyna Kireńczuk, Maja Sałandyk, Karolina Markudis, Emilia Gazda, Anita Rybak, Lena Łuczyk, Kaja Tomaszewska, Michalina Nowicka, Julia Janicka, Yuliia Martsypaka.

Opiekunem drużyny był pan Marcin Ludward – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe