Zabawa karnawałowa w SP1, czyli coś dla duszy i ciała!

W piątek, 10.02, w naszej szkole – w sali gimnastycznej – odbyła się długo oczekiwana zabawa karnawałowa. Wystrój wnętrza, na tę specjalną okazję, odmienił diametralnie to pomieszczenie. Dekoracje zrobiły bowiem mamy naszych dzieci – nauczycielki z Ukrainy, z wielkim sercem i zaangażowaniem w ten sposób dziękując, za rok wspólnej nauki. Właśnie w tym niecodziennym anturażu, uczniowie SP1 podzieleni na trzy tury, tj. kl. I-III, IV-VI i VII-VIII, bawili się we własnym gronie pod okiem nauczycieli. W rytmie różnych przebojów muzycznych, tańcom nie było końca. Skoczne melodie powodowały, że nogi same rwały się na parkiet. Dziewczęta i chłopcy ze wszystkich klas byli zadowoleni z możliwości zabawy w ostatnim dniu w szkole – tuż przed dwutygodniowymi feriami zimowymi. Należy dodać, że nasi uczniowie wykazali się także dużą dozą kreatywności, przygotowując stroje i przebierając się za różne współczesne osoby oraz postacie ze świata popkultury. Niesamowite maski oraz różnorodne, kolorowe przebrania powodowały, że niektórych trudno było rozpoznać na pierwszy rzut oka. Ponadto Samorząd Uczniowski świetnie umilał czas zabawy, oferując smakołyki: popcorn, watę cukrową i soczki. Wszystko było smaczne i rozchwytywane przez dzieciaki. Podsumowanie naszej imprezy szkolnej można zawrzeć w słowach – było głośno, radośnie, tanecznie i wiele się działo, aż czasu było na to stanowczo za mało…

Bardzo dziękujemy wszystkim za: liczny udział i wspaniałą zabawę, która z pewnością nie była ostatnią w tym roku szkolnym. 

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację zabawy to: panie Agnieszka Janicka i Dorota Herdzik oraz pan Piotr Barański.

MLe