Szóstaki autorami wyróżnionej pracy w projekcie PCE!

Od listopada 2022 do kwietnia 2023 r. młodzież z SP1 uczestniczy w Powiatowym Projekcie Edukacyjnym „Mój wymarzony zawód”, który organizuje Zespół PCE w Lubaniu. Projekt jest skierowany do uczniów kl. IV-VI szkół podstawowych, wychowanków przedszkoli oraz SOSW. Składa się z trzech części. Każda z nich zaś kończy się wykonaniem specjalnego zadania przez zespoły z poszczególnych oddziałów. Należy dodać, że samodzielnie wymyślają i przygotowują swoje prace zaliczeniowe. Obecnie jesteśmy już na finiszu drugiego etapu. Dlatego miło nam poinformować, że jury projektu – wśród wielu zgłoszeń w ramach podsumowania I części – doceniło zadanie wykonane przez młodzież z kl. 6b. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia w kolejnych etapach projektu!

Wystawę wyróżnionych i zarazem najpiękniejszych prac, wykonanych w ramach I części projektu, można obejrzeć w lubańskim Trecie (Rynek-Sukiennice 38) do 26 lutego br. w godzinach 10:00-15:00. Serdecznie zapraszamy!  

Skład zespołu: Anita Rybak, Zuzanna Patron, Krzysztof Bakan, Klaudia Gut, Emilia Gazda, Karolina Nowik, Kaja Tomaszewska.

Wychowawcą klasy 6b jest pan Mariusz Król.

MLe