Mamy 3. miejsce w piłce siatkowej chłopców! 

Dnia 30 stycznia br., w Prywatnej Szkole Podstawowej Oxpress w Bolesławcu, został rozegrany półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. VII-VIII). W zawodach uczestniczyły się trzy drużyny:  Szkoła Podstawowa Oxpress z Bolesławca, Szkoła Podstawowa z Węglińca i Szkoła Podstawowa nr 1 z Lubania. System rozgrywek „każdy z każdym” wyłonił kolejność końcową turnieju. I tak, I miejsce zajęli gospodarze, tj. SP Oxpress z Bolesławca, II miejsce – SP z Węglińca, a III miejsce – SP1 z Lubania. Należy dodać, że wszystkie mecze były zacięte. Chłopcy zaś zaprezentowali wysoki poziom umiejętności. 

Gratulujemy i dziękujemy za waleczność oraz walkę do końca!

Skład drużyny: Gzyl Michał, Trzpit Brajan, Górski Bartłomiej, Markut Dominik, Łamasz Michał, Wójtowicz Filip, Chodowski Szymon.

Opiekunem zespołu był pan Mariusz Król – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe