Mamy to! Zdobyliśmy certyfikat dla szkoły wspierającej uzdolnienia i zainteresowania w ramach współpracy z Deltą 2022

Właśnie otrzymaliśmy certyfikat placówki rozwijającej talenty! W 1. semestrze roku szkolnego 2022/2023 uzyskaliśmy wyróżnienie za: wspieranie i rozwój talentów, tworzenie filarów innowacyjnych technik nauczania w szkole, inspirowanie uczniów do poszerzania wiedzy, zachęcanie do samodzielnego myślenia i pogłębiania swoich pasji, umożliwienie zaistnienia na arenie ogólnopolskiej oraz osiągnięcie wysokich wyników w „Ogólnopolskim Konkursie Orzeł Ortograficzny 2022” (wcześniej pisaliśmy o pomyślnych efektach). Niezmiernie cieszy fakt, iż nasza szkoła została nagrodzona, a uczniowie lubańskiej  „Jedynki” znaleźli się w grupie laureatów z prestiżowym tytułem. Najlepsi otrzymali zaszczytne dyplomy – wyróżnienia, zakładki do książek oraz nagrody książkowe. Wiedza naszych uczniów, ich aktywność, samodzielność i wola współzawodnictwa zostały nagrodzone! Naszym mistrzom ortografii należą się wielkie brawa! Gratulujemy sukcesu!

I.S.