Kolejny triumf naszych uczniów. Zostali mistrzami powiatu w piłce siatkowej!

Dnia 24.01.2023 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaniu, zostały rozegrane powiatowe, drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców (kl. VII-VIII). Drużyna gospodarzy znów nie dała szans pozostałym szkołom. Każde spotkanie zakończyła wygraną 2:0. Tym samym nasi chłopcy zajęli I miejsce w rozgrywkach i uzyskali awans do zawodów półfinałowych strefy jeleniogórskiej. Kolejność końcowa turnieju: I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu. II miejsce – Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach. III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie.

Gratulujemy zdobycia tytułu mistrzów powiatu i trzymamy kciuki za powodzenie podczas kolejnych zawodów!

Skład drużyny: Gzyl Michał, Trzpit Brajan, Górski Bartłomiej, Markut Dominik, Łamasz Michał, Wójtowicz Filip, Chodorski Szymon, Kuzia Mikołaj, Otwinowski Ksawery.

Opiekunem drużyny był pan Mariusz Król – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe