Świąteczne igraszki na świetlicy

W ramach ostatnich w 2022 r. zajęć świetlicowych, pod opieką wychowawców, dzieci uczestniczyły w warsztatach z dekorowania pierniczków. Miały również możliwość zrobienia sobie zdjęć w świątecznych fotobudkach i przygotowywały bożonarodzeniowe dekoracje (reniferki, kolorowe łańcuchy, skrzaty z szyszek, gwiazdki z papieru, tekturowe choinki, bombki czy zimowe czapki). Dodatkowo mali artyści, nie tylko malowali portrety św. Mikołaja, ale także aktywnie tworzyli świąteczne skecze oraz śpiewali piosenki i kolędy. Ponadto wszystkie dzieci były tak zajęte i pochłonięte pracą oraz bardzo zadowolone, że czas spędzony w świetlicy minął im w okamgnieniu. 

Opiekunami świetlicy są panie: Anna Szatkowska (grupa I), Agata Gaździcka (gr. II), Magdalena Rębisz (gr. III) oraz Aleksandra Janik (gr. IV). 

MLe