Niezwykły projekt edukacyjny!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 4 wzięli udział w projekcie „Łączymy matematykę ze świętami Bożego Narodzenia”. Pani Agnieszka Patron, nauczyciel matematyki, stworzyła ten projekt, by ,,ocieplić” ten nie zawsze lubiany przez uczniów przedmiot. 

Każdy  miał za zadanie wykonać bombkę lub choinkę matematyczną.

Główną nagrodą za wykonanie zadania było zdobycie ciekawych  książek nawiązujących do tej dziedziny nauki: „Elektryzujące  gry logiczne” i „Punktowce”,  i oczywiście to, co uczniowie lubią  –   ocena celująca z matematyki. Za wyróżnione prace uczniowie otrzymali  słodki  upominek –czekolady. Prace uczniów były wykonane na najwyższym  poziomie: pomysłowość, estetyka, wyobraźnia uczestników przeszły najśmielsze oczekiwania. Nagrody książkowe i słodycze zostały ufundowane przez organizatora projektu. 

Komisja w składzie: p. Anna Kordas, p. Jadwiga Gruszka i organizator p. Agnieszka Patron –  oceniła przygotowane ozdoby świąteczne.  

Główną nagrodę zdobył Paweł Lasko –uczeń klasy 4a,   2. miejsce  – Jarosław Furdykoń –uczeń klasy 4c i 3. miejsce –   Miłosz Łuksza –uczeń klasy 4b. Wszyscy uczniowie  otrzymali nagrody książkowe.

Komisja również przyznała wyróżnienia (słodki upominek):

Aleksandra Rosa –klasa 4a

Blanka Gołowenko –klasa 4a

Karolina Szatkowska –klasa 4a

Julia Mastyka –klasa 4b

Emilia Walaszczyk –klasa 4b

Kornel Kaczmarczyk –klasa 4b

Amelia Mowczko –klasa 4b

Maja Atanowska –klasa 4c

Martyna Kryłowicz –klasa 4c

Adam Ossowski –klasa 4c

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy, organizatorowi projektu gratulujemy pomysłu i oczekujemy innych niezwykłych lekcji z różnych przedmiotów. A wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!