Mikołajkowe scrabble – mamy I i II miejsce w konkursie!

Dnia 5 grudnia tego roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w „Powiatowym Mikołajkowym Konkursie Scrabblowym” organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Lubaniu. SP nr 1 reprezentowały dziewczęta z kl. VIa: Nadia Sudoł, Aurelia Łyp oraz Karolina Markudis. W konkursie ogółem uczestniczyło 5 placówek oświatowych z powiatu lubańskiego. Po emocjonujących rozgrywkach i podliczeniu punktacji okazało się, że zwyciężczynią słownych potyczek została uczennica lubańskiej Jedynki – Nadia Sudoł, a II miejsce zdobyła Aurelia Łyp. Natomiast Karolina Markudis uplasowała się również na wysokim miejscu – w pierwszej dziesiątce. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Gratulujemy zwycięzcom sukcesu!

Opiekunem był pan Marcin Ludward – wychowawca klasy VIa.

MLe