SPOTKANIE NA EKRANIE

Samorząd Uczniowski lubańskiej Jedynki zorganizował 3 listopada (tj. w czwartek) w szkole wieczór filmowy pn. „Spotkanie na ekranie” dla uczniów kl. 5-8. Odbył się on – oczywiście – po lekcjach, między 16:30 a 18:30. Bilet „wstępu” na seans był do nabycia w promocyjnej cenie już kilka dni wcześniej oraz przy wejściu do sali. Podczas projekcji filmowych istniała też możliwość umilenia sobie czasu zakupem popcornu lub waty cukrowej. Natomiast nasi „kinomaniacy” mogli obejrzeć filmy według gatunków. Do wyboru mieli zatem 4 sale kinowe, a w nich: animację, komedię, sensację oraz fantastykę. Ku uciesze organizatorów wydarzenia, frekwencja była niespodziewanie wysoka. Pojawiło się bowiem aż 100 osób. Warto dodać, że każdy z widzów był niezwykle zadowolony, gdy wychodził do domu, po takiej dawce fabularnej adrenaliny. Przyjemnie spędzony czas, w gronie koleżanek i kolegów, sprzyjał również luźnej wymianie własnych spostrzeżeń oraz wrażeń po projekcjach. Natomiast wartości i walory edukacyjne, uzyskane po obejrzeniu filmów, będą wykorzystane podczas przyszłych lekcji.

Podziękowania dla nauczycieli za sprawowaną opiekę w salach podczas seansów filmowych i poświęcony czas. 

Opiekunem SU jest pani Agnieszka Janicka.

MLe