Wycieczka integracyjna klas Ia i Ic

Wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni w dniu 12 października 2022r. uczniowie klas Ia i Ic z wychowawcami: panią Joanną Czerwiec i panią Elżbietą Chilińską wybrali się na wycieczkę integracyjną do malowniczo położonego Ranczo „GRAPA” w Nowych Łąkach. Miejsce to kusi masą atrakcji, wieloma gatunkami zwierząt i fantastycznymi widokami. Na ranczu można spotkać wiele zwierząt, które były główną atrakcją m. in. daniele, lamy pawie, króliki i kucyki. Były one na tyle oswojone, że jadły dzieciom z ręki i same podchodziły, by je pogłaskać. Uczniowie byli zachwyceni tak bliskim obcowaniem z przyrodą i zwierzętami. Po zwiedzeniu zoo i nakarmieniu zwierząt przyszedł czas na zabawę w strefie relaksu w tzw. „małpim gaju”, czyli torze przeszkód dla najmłodszych. Tam uczestnicy mogli biegać, wspinać się i ścigać do woli. Po tak wyczerpującej zabawie czekały na dzieci kiełbaski z grilla i pieczony chlebek.

Zabawa okazała się  wyśmienita, żal było wracać do domu. Dzieci już nie mogą doczekać się kolejnych wycieczek!

A.O.