PIŁKARSKIE MISTRZYNIE POWIATU!

Tegoroczny Finał Powiatowy w piłce nożnej dziewcząt – w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej – odbył się 5 października w Pisarzowicach. Do zawodów zgłosiły się tylko dwa zespoły – SP nr 1 w Lubaniu i SP w Pisarzowicach. Należy też nadmienić, że zmierzyły się ze sobą drużyny, które już w ubiegłym roku szkolnym osiągnęły bardzo duże sukcesy. Nasza szkoła zdobyła wtedy wicemistrzostwo strefy jeleniogórskiej, a SP z Pisarzowic była wicemistrzem Dolnego Śląska. Natomiast środowy mecz finałowy trwał 2×15 minut i stał na bardzo wysokim poziomie. Po dramatycznej końcówce, to jednak lubańska Jedynka została mistrzem powiatu. Ostatecznie nasza drużyna pokonała gospodynie zawodów 2:1. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w maju przyszłego roku.

Skład zwycięskiej drużyny: Emilia Okraszewska, Maja Białkowska, Maja Ociesa, Dorota Węgrzyn, Victoria Grzybowska, Dorota Oleksy, Julia Szczepankowska.

Opiekunem drużyny był pan Marcin Ludward – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe