Kolejny sukces sportowy. Mamy II miejsce w powiecie.

W czwartek, 6 października, w lubańskiej Jedynce odbył się finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt – w kategorii Igrzysk Dzieci. Do zawodów zgłosiły się dwa zespoły: SP nr 1 w Lubaniu i SP w Pisarzowicach. Mecz trwał 2×15 minut i był bardzo wyrównany. Po regulaminowym czasie obie drużyny uzyskały bezbramkowy remis. Dlatego zwycięzcę pojedynku musiały wyłonić rzuty karne. W nich, niestety, przegraliśmy 1:2 i tym samym nasza szkoła zdobyła wicemistrzostwo powiatu.

Gratulujemy świetnego wyniku naszym zawodniczkom!

Skład drużyny: Michalina Kostrzewa, Karolina Markudis, Maja Sałandyk, Michalina 

Nowicka, Wiktoria Konopnicka, Aleksandra Rosa, Oliwia Wołoszyn, Julia Janicka, 

Nikola Trojnar, Agata Łamasz.

Opiekunem drużyny był pan Marcin Ludward – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe