DZIEŃ CHŁOPAKA-DŻENTELMENA

W piątek, 30 września, w SP nr 1 obchodziliśmy Dzień Chłopaka w bardzo nietypowy sposób.  Z okazji tego szczególnego oraz wyjątkowego święta, Samorząd Uczniowski zorganizował „Dzień Dżentelmena”. Dodatkową atrakcją było wyzwanie dla naszych uczniów. Otóż, kto z „młodych” mężczyzn założył krawat lub muszkę, to nie był – w ogóle – pytany w tym dniu. W całą zabawę bardzo chętnie włączyły się też dziewczynki. Dlatego od razu mieliśmy nowe, szkolne święto i obchodziliśmy podwójnie – „Dzień Dżentelmenki” oraz „Dzień Dżentelmena”. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie. Było niezwykle radośnie i kolorowo. Ponadto organizator wydarzenia, tj. Samorząd Uczniowski, obdarował wszystkich chłopców w szkole słodkościami z najlepszymi oraz najpiękniejszymi życzeniami. 

Opiekunem SU jest pani Agnieszka Janicka. 

MLe