Poloneza czas zacząć!

Po trudach egzaminów nadszedł czas wyjątkowej zabawy. W piątek, 10 czerwca br., ósmoklasiści naszej szkoły bawili się na wyczekiwanej od kilku tygodni uroczystości – swoim pierwszym w życiu balu. Jako wychowawcy i nauczyciele mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Tegoroczny wieczorek taneczny odbył się w niezwykle klimatycznym miejscu – w Zajeździe Staropolskim w Kościelniku. Uczniowie kl. 8a, 8b, 8c oraz 8d rozpoczęli uroczystość od wspólnego tańca. Pięknym polonezem,przygotowanym pod okiem pani Katarzyny Zając, oczarowali wszystkich zebranych, następnie zaprezentowali występ artystyczny- przygotowany przez panią Bożenę Giżycką i złożyli podziękowania Dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz nauczycielom. Uczestnicy balu bawili się przy dźwiękach ulubionej muzyki i zabawach prowadzonych przez DJ. Zabawa na wysokim poziomie, z humorem i z klasą, przypadła wszystkim do gustu. Wodzirej, pełen energii i pasji, prowadził naszych absolwentów i animował szereg ciekawych zabaw, co uatrakcyjniło wspólne spotkanie. Bawili się wszyscy, niezależnie od umiejętności tanecznych. 

Bal okazał się wspaniałym wydarzeniem, a jego sukces ma wielu autorów, do których kierujemy słowa uznania i serdeczne podziękowania. Dziękujemy wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie się w organizację balu, doskonałą współpracę, okazane wsparcie w każdej formie, troskę o dobro uczniów i poświęcony czas. Dzięki Waszej  pomysłowości i determinacji jeszcze bardzo długo będziemy mieli co wspominać. Dziękujemy!

Wychowawcy klas ósmych

I.S.