Występy lekkoatletyczne zakończone sukcesem!

W dniu 5 maja br. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w „Igrzyskach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym”. Tegoroczne zawody rozegrano w Pisarzowicach, a rozgrywki polegały na przeprowadzeniu zgodnie z nazwą czterech konkurencji lekkoatletycznych. Starty uczniów kl. 6-7 pokazały wiele umiejętności naszych zawodników. Na wspólny sukces zapracowali wszyscy i to należy podkreślić! W czym nasi zawodnicy okazali się najlepsi? Drużyny nie miały łatwego zadania. Zawodnicy musieli jak najszybciej pokonać  dystans 60 m, skoczyć w dal jak najdalej, rzucić piłeczką palantową również jak najdalej, dodatkowo dziewczęta biegły na dystansie 600 m, a chłopcy 1000 m. W wielu dyscyplinach nie mieliśmy sobie równych, pokonując rywali w pięknym stylu. Na uznanie zasługuje wyczyn dziewcząt, bowiem ostatecznie uplasowały się na 1. miejscu, natomiast chłopcy zdobyli 3. lokatę. Na uwagę zasługuje też występ siódmoklasistki – Mai Ociesy, która indywidualnie zdobyła 1. miejsce! Brawo Maja! Wszystkim młodym sportowcom gratulujemy wspaniałych wyników i ogromnego zaangażowania podczas zawodów. Opiekunem zawodników był pan Mariusz Król.

Drużyna dziewcząt: Maja Ociesa, Maja Białkowska, Dorota Oleksy, Kornelia Rudnicka, Hanna Członka, Julia Kleśta, rezerwowa – Iga Ptak,

Drużyna chłopców: Filip Sazoński, Samuel Michalak, Dominik Markut, Konrad Radziński, Mateusz Krupa, Michał Łamasz, rezerwowi – Błażej Caban, Mateusz Czepiel.

I.S.