Uczniowie lubańskiej Jedynki w gronie najlepszych sportowców roku Miasta Lubań!

Pod koniec 2021 roku informowaliśmy, iż nasi uczniowie: Katarzyna Lipińska z klasy 8a oraz Filip Skrzypiec z klasy 7a zostali zgłoszeni do plebiscytu na „Sportowca Roku”. Właśnie poznaliśmy wyniki głosowania. Okazuje się, iż sympatyków sportu uczniów lubańskiej „Jedynki” mamy naprawdę sporo, a sukcesy osiągnięte przez naszych sportowców zostały docenione przez wielu. I to cieszy najbardziej! Nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki w ostatecznym rankingu tegorocznego plebiscytu na „Gwiazdę Sportu Miasta Lubań” – Kasia zajęła 2. miejsce (5842 głosy), natomiast Filip (5209 głosów) uplasował się na 3. lokacie. W konkursie brali udział sportowcy Miasta Lubań – najlepsi zawodnicy z siedmiu klubów sportowych. Warto nadmienić, iż Gwiazdę Sportu wybierali mieszkańcy  poprzez głosowanie na FB Lubię Lubań oraz przez kupony „Ziemi Lubańskiej”, natomiast Sportowca Roku 2021 specjalnie powołana kapituła, oceniając poszczególne osiągnięcia zawodników. Naszym sportowcom gratulujemy tak wysokich wyników! Mamy nadzieję, że kolejny rok dostarczy również wielu emocji Waszym kibicom, a osiągnięte przez Was wyniki będą również bardzo owocne. 

I.S.