Kolejne udane zawody siatkarskie!

Tym razem chłopcy lubańskiej „Jedynki” sprawdzili swoje umiejętności siatkarskie w „Mini siatkówce trójek”. Dnia 10 marca br. podczas finału zarówno miejskiego, jak i powiatowego mieliśmy okazję zdobyć miano najlepszej drużyny w mieście i powiecie. Jak zakończyliśmy te rozgrywki? Oczywiście sukcesem, bowiem zdobyliśmy tytuł najlepszej drużyny w mieście oraz 3. miejsce w powiecie. Należy zaznaczyć, iż w zawodach wzięły udział trzy szkoły: SP Smolnik, SP Pisarzowice oraz nasza, czyli SP1 Lubań. Graliśmy systemem każdy z każdym, a poziom był dość wyrównany. Nasi chłopcy przegrali w setach z Pisarzowicami 2:0, natomiast ze Smolnikiem wygrali 2:1. Każda drużyna miała po jednym zwycięstwie, a o ostatecznym wyniku zadecydowały punkty. Wszyscy startujący włożyli w te rozgrywki wiele wysiłku, walczyli na miarę swoich możliwości. I to cieszy najbardziej!

Skład drużyny: Kacper Świderski, Hubert Kadej, Wiktor Brzozowski, Józef Kostrzewa, Tomasz Pasternak, Michał Pietrzak. Opiekunem naszych zawodników był pan Marcin Ludward  – nauczyciel wychowania fizycznego. Sportowcom gratulujemy kolejnego sukcesu. Brawo, chłopaki!

I.S.