Sukces w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców 

Dnia 3 marca br. odbyły się „Powiatowe Igrzyska Dzieci w minipiłce siatkowej – czwórki siatkarskie”.  Do zawodów przystąpiły cztery drużyny – dwie w kategorii dziewcząt i dwie w kategorii chłopców. Dziewczęta lubańskiej „Jedynki” zmierzyły się ze Szkołą Podstawową nr 4 w Lubaniu, wygrywając w setach 2:0, co dało nam 1. miejsce w mieście i powiecie. Z kolei chłopcy zmierzyli się ze Szkołą Podstawową ze Smolnika. Po zaciętym trzysetowym meczu nasi siatkarze ulegli 1:2, ostatecznie  zajęliśmy 2. miejsce w powiecie i 1. lokatę w mieście. Należy zaznaczyć, iż wszyscy zawodnicy włożyli w rozgrywki wiele wysiłku, walczyli na miarę swoich możliwości.   I to cieszy najbardziej!

Drużyna dziewcząt: Okraszewska Emilia, Białkowska Maja, Szełgiejko Aleksandra, Ociesa Maja, Oleksy Dorota, Tumiłowicz Lena, Grzybowska Viktoria, Mamos Halina, Wołoszyn Vanessa.

Drużyna chłopców: Markut Dominik, . Łamasz Michał, Caban Błażej, Łasica Maksymilian, Karłowski Mateusz, Kokociński Maciej, Kownacki Igor, Chodowski Szymon.

Opiekunem zespołów był pan Mariusz Król – nauczyciel wychowania fizycznego. Wszystkim sportowcom dziękujemy za ogromne zaangażowanie, jednocześnie gratulujemy kolejnego sukcesu! Brawo!

I.S.